Awaryjne finansowanie

Pomoc w trudnych kredytach

Sytuacja finansowa każdego z nas może uleć drastycznym zmianom w każdym momencie, nigdy nie wiemy co się może wydarzyć i praktycznie nie jesteśmy w stanie przygotować się na wszystkie zmiany. Na co dzień posiadamy całe mnóstwo różnych zobowiązań, które musimy regularnie opłacać, jak abonamenty telefoniczne, dostęp do internetu, telewizja, opłaty ze energię, raty za samochód bądź różnego rodzaju sprzęt domowy. I choć z początku wydaje się, że ze wszystkim dajemy radę, to w pewnym momencie może się okazać, iż drastyczna zmiana niweczy naszą płynność finansową.

Musimy pamiętać, że każda płatność dokonana po terminie ma negatywny wpływ na naszą zdolność kredytową i jest odnotowywana w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), czyli bazie danych, z której korzystają instytucje bankowe przed wydaniem decyzji o udzieleniu pożyczki.

Dość trudne są sytuacje, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki, a brakuje nam zdolności kredytowej. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia lecz jeśli brakuje nam dobrej wiedzy jak poradzić sobie z tym problemem samodzielnie, wówczas polecamy doradców finansowych z HABZA FINANSE. Pomogą nam oni uzyskać kredyt bez zdolności kredytowej najlepiej dopasowany do naszej sytuacji. Bowiem z każdą naszą wizytą w banku i sprawdzaniem naszej sytuacji w BIK, maleje nasza szansa na uzyskanie pożyczki.

Ważne by doradca finansowy przeanalizował naszą sytuację bardzo dokładnie
i w ten sposób będzie mieć podstawy do działania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *