Fachowa pomoc w trudnych sytuacjach

Gdy brak nam zdolności kredytowej

Terminowe opłacanie wszystkich naszych rachunków, spłaty poszczególnych rat kredytu na czas, są to rzeczy, które mają ogromny wpływ na naszą zdolność kredytową i są głównie brane pod uwagę, gdy staramy się o nowy kredyt, pożyczkę lub zakupy na raty. Raczej ciężko jest uzyskać w banku kredyt bez zdolności kredytowej. Każde zapytanie w placówce bankowej, które kończy się odmowną odpowiedzią na udzielenie kredytu ma niekorzystny wpływ na naszą zdolność kredytową. Dzieje się tak dlatego, iż banki „sprawdzają nas” w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i każda odmowna sytuacja jest tam również rejestrowana. Im więcej takich nieprzychylnych opinii tym gorzej dla nas i z każdym zapytaniem do BIK maleją nasze szanse na udzielenie kredytu.

Fachowa pomoc doradcy finansowego

Co zrobić gdy kredyt jest nam niezwykle potrzebny, nasza sytuacja kredytowa jest niekorzystna, a my nie wiemy jak ją poprawić? Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie pomoc doradcy finansowego. Doradcy z HABZA FINANSE szczegółowo doradzą nam i pomogą zdobyć kredyt bez zdolności kredytowej. Przede wszystkim pokierują naszymi finansami i wydatkami tak, by korzystnie wpłynęły na naszą zdolność kredytową.

Jeśli z góry wiemy, iż nie posiadamy zdolności kredytowej bądź tylko domyślamy się, iż jest ona niekorzystna, nie warto wówczas pogarszać naszej sytuacji udając się od razu do banku. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z fachowej pomocy doradców od HABZA FINANSE.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *