Trudne finanse

Poprawa sytuacji kredytowej

W życiu każdego z nas może przydarzyć się sytuacja, w której nasza płynność finansowa ulegnie drastycznemu pogorszeniu. Z miesiąca na miesiąc zacznie przybywać zobowiązań płatniczych, a wpływy na konto okażą się niewystarczające. Suma rat kredytów, rachunków i innych płatności może się okazać tak wysoka, iż przekracza nasze miesięczne dochody, i zaczynamy myśleć o kolejnym kredycie bądź pożyczce.

Jeśli jednak nasza sytuacja jest nie najlepsza i podejrzewamy, iż nasze szanse na kolejną pożyczkę są znikome, to zanim udamy się do banku, warto się w tym upewnić. Zawsze możemy sprawdzić naszą zdolność kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), wnikliwie ją przeanalizować i zacząć podejmować kroki ku jej poprawie, jeśli jest niekorzystna.

Drugą opcją z jakiej możemy skorzystać jest pomoc profesjonalnego doradcy finansowego z HABZA FINANSE. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy mogą nam zaoferować mnóstwo korzystnych rozwiązań naszej sytuacji finansowej. Doradcy z HABZA FINANSE pomagają również uzyskać kredyty bez zdolności kredytowych, bezpłatnie analizują naszą sytuację finansową, przygotowują odpowiednią ofertę idealnie dopasowaną do naszych możliwości, przygotują za nas stosowne wnioski i, jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą również negocjować w naszym imieniu warunki naszego kredytu czy pożyczki.

Ogromnym plusem, w porównaniu z innymi tego typu firmami, jest „opieka” doradcy finansowego HABZA FINANE od samego początku współpracy, aż do ostatniej raty kredytu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *